Golf Club Jičín

Driving Range Jičín

Tréninkový areál našeho klubu leží na okraji Jičína směrem na Hradec Králové. V provozu je 8 krytých odpališť a dva cvičné greeny pro nácvik čipování, hry z bankrů a patování. Nechybí restaurace, kde se můžete během tréninku podle chuti občerstvit, a malý golfový obchůdek s veškerým vybavením pro hru.

Golf simulátor Full swing

V zimním období se klubový život přesouvá do hotelu Paříž (Jičín) a hotelu Filip (Rybníček), kde jsou pro golfisty k dispozici 2 golfové simulátory Full swing.

Hřiště Myštěves

Mistrovské osmnáctijamkové golfové hřiště v Myštěvsi leží mezi Hořicemi a Novým Bydžovem. Část hřiště se nachází v příjemném prostředí anglického parku s neobarokním zámečkem, který hráčům slouží jako klubovna. V golfovém areálu v Myštěvsi funguje i veřejné hřiště, na němž lze hrát golf i bez Zelené karty.

Hřiště Nová Amerika

Golfové hřiště leží nedaleko města Jaroměř, mezi vesnicemi Zaloňov a Litíč v překrásné podhorské krajině. Mezi golfisty je toto hřiště oblíbené nejen pro svoji kvalitu s velmi rychlými grýny, ale hlavně pro kulinářské speciality z místní restaurace. Dvacetisedmi jamkové golfové hřiště s devíti jamkovou akademií na Nové Americe je proto přitažlivou výzvou pro hráče ze všech koutů České republiky i ze zahraničí.

Hřiště Lázně Bohdaneč (Golf Club Pardubice)

Golfové hřiště leží nedaleko města Lázně Bohdaneč. Mezi golfisty je toto hřiště oblíbené nejen pro svoji kvalitu, ale hlavně pro příjemnou a přátelskou atmosféru v klubovně. Osmnácti jamkové golfové hřiště je vyhledáváno hráči ze všech koutů České republiky i ze zahraničí díky rovinatému terénu.

Hřiště Grabštejn (Golf Club Grabštejn)

Golfové hřiště leží pod hradem Grabštejn. Mezi golfisty je toto hřiště oblíbené nejen pro svoji polohu a krásné panorama, ale hlavně pro svoji kvalitu a příjemnou a přátelskou atmosféru v klubovně. Devíti jamkové golfové hřiště je vyhledáváno hráči ze všech koutů České republiky i ze zahraničí díky své modelaci přizpůsobené rázu krajiny.
(C) 2005-2007 Golf Club Jičín. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek www.gcjc.cz je určen jen pro osobní využití.
Adresa: Golf Club Jičín, Vitiněves 127, 506 01 Jičín. Telefon: 607 948 052. Webmaster: noWeb.cz

NAVRCHOLU.cz