Golf Club Jičín

Informace o klubu

Golf Club Jičín je moderní golfový klub založený v roce 2005 se zaměřením na začínající golfisty. Hlavní činností našeho klubu je sdružovat členy za účelem sportovních golfových aktivit, vychovávat děti, mládež, ale také dospělé, učit je golfové etice a golfu samotnému - a to vše za přijatelných cenových podmínek.

Nabídka členství v klubu

Poplatky za členství v Golf Clubu Jičín patří k nejnižším v celé ČR. Hlavním cílem klubu je rozvoj golfu v jičínském regionu, a proto je nutné zpřístupnit tento sport všem vrstvám. Neváhejte a staňte se našimi členy. Golf je sport pro celou rodinu, kterému se můžete věnovat v kterémkoliv věku.

Tréninky dětí a mládeže

Výchova golfové mládeže patří ke klubovým prioritám. Pod společným vedením profesionálních a amatérských trenérů a dobrovolných asistentů se děti po celý rok učí golf, v letním období na tréninkové louce a v zimních měsících v indooru. Mladí hráči se také účastní celé řady dětských turnajů a soutěží.

Golfová škola pro dospělé

Každé začátky jsou obtížné a platí to i v golfu. Pokud se chcete tomuto sportu aktivně věnovat, je nutné složit zkoušku na Zelenou kartu neboli získat "golfový řidičák". Naši trenéři vás na tuto zkoušku připraví a pomohou vám s jejím složením.
(C) 2005-2007 Golf Club Jičín. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek www.gcjc.cz je určen jen pro osobní využití.
Adresa: Golf Club Jičín, Vitiněves 127, 506 01 Jičín. Telefon: 607 948 052. Webmaster: noWeb.cz

NAVRCHOLU.cz