Golf Club Jičín

Archiv aktualit v roce 2005

Vánoční turnaj GC Jičín v Indooru Golf Fomei

Dne 27. prosince 2005 se uskutečnil Vánoční turnaj na simulátorech v indooru Golf Fomei v Hradci Králové pořádaný Golf Clubem Jičín. Hráči si zahráli na hřišti Bay Hill Club & Lodge v Orlandu na americké Floridě. Těžké hřiště dělalo problémy i zkušeným hráčům s nižšími hendikepy. Rychlé, náročně tvarované greeny, roughy a vodní překážky, ve kterých skončilo mnoho míčků, toto vše je hřiště golfové legendy Arnolda Palmera. (výsledky, fotogalerie) dále

členové Golf Clubu Jičín mají vyjednanou řadu slev

Vážení členové našeho klubu, s potěšením bychom vás chtěli informovat o domluvených slevách, které můžete využívat. Na golfovém hřišti v Mladých Bukách je domluvená sleva 50% na denní i roční fee, v Myštěvsi platí sleva 20%. Jelikož nastává zimní období, domluvili jsme 20% snížení cen i v Indoor Golfu Fomei v Hradci Králové, kde zárove? můžete nakupovat golfové vybavení se slevou 5%.

Zpráva z neoficiálního mistrovství klubu 2005

Dne 15.10. 2005 se uskutečnilo 1. neoficiální mistrovství Golf Clubu Jičín. Jelikož bylo přihlášeno mnoho členů bez Zelené karty, hrálo se na public hřišti v Myštěvsi, a to ve třech kategoriích. Mezi hráči s HCP a ZK kraloval na greenech, ale i mimo ně, Jarda Peštuka, který se stal prvním mistrem klubu a odvezl si tak putovní pohár. V ženách zvítězila Alena Jirovcová. V hráčích bez ZK vyhrál úctyhodným výsledkem Josef Kopecký. (výsledky, fotogalerie)

Hole-In-One už zavítala do Jičína

Dne 24.9.2005 se povedl Tomášovi Dyntarovi husarský kousek. Po turnaji, při čekání na vyhlášení výsledků si šel zkrátit dlouhou chvíli na akademii v Nové Americe. Na jamce č.1 dlouhé 86 m zahrál hezkou ránu přímo do greenu, se slovy: 'Ať vidím, jak ty grýny držej.' Míček dopadnul na neveliký green vpravo od fangle a začal rolovat směrem k ní. Najednou zmizel... Gratulujeme!

Návrat zpět
(C) 2005-2007 Golf Club Jičín. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek www.gcjc.cz je určen jen pro osobní využití.
Adresa: Golf Club Jičín, Vitiněves 127, 506 01 Jičín. Telefon: 607 948 052. Webmaster: noWeb.cz

NAVRCHOLU.cz