Golf Club Jičín

Mistry klubu se staly Blanka Lisá a Tomáš Hájek...

Druhý ročník Mistrovství klubu na hrišti v Myštěvsi rozluštil předposlední tajenku letošní golfové sezóny. Úřadujícím mistrům Tomášovi Dyntarovi a Ladě Mládkové se nepodařilo obhájit lo?ské tituly. Blanka Lisá vyhrála kategorii žen o osm ran a Tomáš Hájek došel po velice zdařilé druhé devítce do klubovny s náskokem pěti ran.

výsledkyfotogalerie

Letošního šampionátu se zúčastnilo 27 hráčů a hráček různé výkonnosti. Do boje o vítězství mohl zasáhnout prakticky každý. Po prvních devíti jamkách bylo pořadí na prvních místech velice těsné. Tomášovi Dyntarovi se stala osudnou šestnáctá jamka, po které se už nemohl bojů o první příčku účastnit. Druhé místo v kategorii mužů obsadil Vladimír Gerych a na třetím místě skončil Karel Dyntar se ztrátou jedné rány. V kategorii žen skončila Eliška Kopánková se ztrátou čtyř ran za druhou Ladou Mládkovou.