Golf Club Jičín

Mládež z Jičína sbírá úspěchy na simulátorech

Mistrovství čR mládeže a žáků v golfu na Full Swing Golf simulátorech, které se uskutečnilo 17. a 18. března v Liberci, se zúčastnila v kategorii starších žáky? i Blanka Lisá z Jičína, hájící letošní sezónu barvy golfového klubu Nová Amerika Country Club. Hrálo se na 2 x 18 jamek hřiště Dorado Beach a golfová mládež z celé republiky předváděla na "stříbrném plátně" výborné výkony.

výsledkyfotogalerie

V kategorii starších žáky? potvrdila roli favoritky Adéla Cejnarová z pražského Erpetu a od začátku kráčela suveréně za titulem. O další medailové pozice se rozpoutal souboj mezi Blankou a její již tradiční soupeřkou Barborou Jozovou z Erpetu Praha. Blanka po prvním dnu držela stříbrnou příčku, kterou přes výborný výkon pražské hráčky ve finálovém dnu uhájila. Stříbrná medaile je pro Blanku velkým úspěchem a povzbuzením do dalšího tréninku.

V neděli 25. 3. hrála své Masters dětská Erpet Indoor Golf Tour 2006/2007. V kategorii chlapců do 8 let s přehledem zvítězil sedmiletý Ondra Lisý z Jičína, který své soupeře jednoznačně ?převálcoval? a potvrdil své suverénní postavení v této kategorii, ve které v letošní sezóně nenašel přemožitele. Druhé místo obsadil Karel Eisler z GC Líšnice a bronz putuje na Novou Ameriku zásluhou Jiřího Beránka. Za své výborné výkony během letošních halových turnajů sklízel Ondra často obdiv z úst golfových odborníků a je právem označován za jeden z velkých talentů českého golfu. V kategorii dívek do 14 let obsadila Blanka Lisá 3.místo.

Návrat zpět
(C) 2005-2007 Golf Club Jičín. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek www.gcjc.cz je určen jen pro osobní využití.
Adresa: Golf Club Jičín, Vitiněves 127, 506 01 Jičín. Telefon: 607 948 052. Webmaster: noWeb.cz

NAVRCHOLU.cz