Golf Club Jičín

Tygr z lesa Řáholce byl spatřen v Myštěvsi

O minulém víkendu bojovali hráči a hráčky v Myštěvsi na druhém klubovém turnaji letošního roku s názvem O pohár tygra z lesa Řáholce. V neděli panovalo sice slunečné počasí, ale silný vítr výrazně snižoval pocitovou teplotu. Přesto se klání zúčastnilo 26 hráčů. Počet byl ovlivněn i dětskou tour, která se termínově kryla s "Tygrem".

fotogalerie

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. V kategorii HCP 0-18 na rány zvítězil Slavomil Fibiger (82 ran) s náskokem 6 ran před druhým Ondřejem Suchánkem (88 ran) třetí místo obsadil Robin Vik (také 88 ran). Druhá kategorie HCP 18,1-36 byla hrána systémem stableford netto. Na prvním místě se umístil Petr Vlášek (39 bodů). Druhý skončil Ondřej Marek (37 bodů) a třetí místo obsadil Michal Dyntar (36 bodů). V kategorii žen systémem stableford netto bojovaly pouze dvě hráčky. O patnáct bodů byla lepší Stanislava Farkašová (40 bodů) než druhá Svatava Chlíbková s 25 body. V kategorii hráčů s HCP 37-54 se utkali také dva hráči. S těžkým hřištěm si lépe poradil Adam Lank (42 bodů). Na druhém místě skončila Svatava Hojná s 27 body. Kompletní výsledky najdete zde. Děkujeme všem hráčům za účast. V polovině června čeká naše ligové týmy první dvoukolový turnaj v Liberci. Ženy budou hrát na Ypsilonce a muži na Machníně. Pokud budete mít chuť a náladu, přijeďte je podpořit a povzbudit k lepším výkonům.